Carista - Universali diagnostikos įranga (Android / iOS)

Carista - Universali diagnostikos įranga (Android / iOS)

Prekės kodas: DI0182
Sandėlyje: atvyksta
Šią prekę pristatysime per 3-8 d.d.
Kaina: 39.99 €
Kaina su PVM.
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę Pridėti palyginimui

CARISTA prietaisas atsinaujino!

Carista - visame pasaulyje gerai žinoma diagnostikos įranga įvairiems automobiliams. Su šia įranga atliksite pilną automobilio diagnostiką, atstatysite servisines funkcijas bei galėsite modifikuoti automobilį pagal savo poreikius!

DIAGNOSTIKA

Carista gali nustatyti ir atpažinti gedimus jūsų automobilyje be sudėtingų operacijų. „Engine check“? Jokiu problemų. Prietaisas ne tik gali pasiūlyti variklio, bet ir visų esamų automobilyje valdymo blokų diagnostiką.

MODIFIKACIJOS

Pritaikykite savo automobilį pagal savo poreikius, aktyvuodami patogumo ir komforto funkcijas lengva prieigą prie modifikacijų, kurių gamintojas nenori, kad apie tai žinotumėte. Jūs netgi galite įjungti paslėptas funkcijas, kurių net nežinojote, kad jūsų automobilis turėjo!

SERVISO FUNKCIJOS

Su Carista galėsite iš naujo nustatyti alyvos priežiūros indikatorių, atleisti elektroninį stovėjimo stabdį, bei sužinoti Išsamią informacija apie jūsų automobilio elektroninius valdymo blokus (ECU), įskaitant gaminio numerį, versiją ir dar daugiau vos vienu spustelėjimu aplikacijoje.

Palaikomi automobiliai: AUDI, BMW, INFINITY, LEXUS, MINI, NISSAN, SEAT, ŠKODA, SUBARU, TOYOTA, VOLKSWAGEN.

Palaikomos programėlės: Carista OBD2 (pagrindinė), Dash, OBD Fusion, DashCommand, TrackAddict, OBD Car Doctor, OBD Auto Doctor, Torque (tik Android OS palaikymas), Engie, RaceChrono, VAG DPF, RealDash, Dr. Prius / Dr. Hybrid, InfoCar, Shift OBD2, BTool Expert, CaRPM, Hybrid Assistant, Auto Magazine, Car Manual, OBD Car Scanner, Scan My Opel.

PIRMĄ MĖNESĮ GALITE IŠBANDYTI VISAS FUNKCIJAS NEMOKAMAI!

Po šio mėn galite naudotis BASIC versija ("Check Engine" tikrinimas) arba prasitęsti PRO versiją ir išnaudoti pilną funkcionalumą.

PRO versijos kainos: 1 metams - 44,99 € / 1 savaitei - 10,99 €.

Komplektacija

1 vnt. x Carista diagnostikos įrenginys dėžutėje;

Garantija 24 mėn.

Rašyti atsiliepimąPastaba: HTML nesiverčia!

Blogas           Geras

Žymos: carista, obd, ios, android