Atsiskaitymo galimybės

AUTODIAGNOSTIKOSIRANGA.LT internetinėje parduotuvėje galite atsiskaityti vienu iš pateiktų būdų

  • Bankiniu pavedimu (Swedbank, SEB, Paysera, Revolut)
  • Per Paysera sistemą
  • Kreditine arba debetine banko kortele
  • Išsimokėtinai per SB lizingas

Bankiniu pavedimu (Swedbank, SEB, Paysera, Revolut)

Rankiniu būdu į tame pačiame banke esančią banko sąskaitą pinigai suvaikšto iš karto, todėl norint jog Jūsų užsakymą pradėtume vykdyti nedelsent rekomenduojame pasirinkti pavedimus į tą patį banką kuriame mes ir Jūs turime banko sąskaitas. Banko sąskaitas rasite formuojant užsakymą arba kontaktų skyltyje - Kontaktai.

Per Paysera sistemą

Atsiskaitant per Paysera sistemą apmokėti už prekes galėsite per įvairius Lietuvos ir užsienio bankus, sistema ir pavedimai automatizuoti, galėsite atlikti tiesioginį pavedimą mums. Taipogi galėsite atsiskaityti Perlo terminaluose bei MAXIMA parduotuvių kasose. Greitas ir patogus būdas.

Kreditine arba debetine banko kortele

Internetinėse parduotuvėse vis populiarėjantis būdas atsiskaityti tiesiogiai per kreditę/debetinę banko kortelę. Labai patogus būdas žmonėms kurie gyvena už lietuvos ribų ir neturi lietuviškos banko sąskaitos. Nesvarbu kur būsite, nesvarbu kokio pasaulio banko kortelės - pas mus visada galėsite atsiskaityti už prekes. 

Išsimokėtinai per SB lizingas

Jei nenorite mokėti visos sumos iš karto, siūlome pasinaudoti mūsu partnerių SB lizingas paslauga ir už savo prekes susimokėti dalimis per tam tikrą laiką. Pasirinkome SB lizingą kaip partnerius, nes mūsų manymu jie teikia didžiausias nuolaidas bei renge didžiausias akcijas pirkėjų naudai. Šiuo mokėjimu būdu galėsite pasinaudoti perkant už 50 € ir daugiau. Prie prekės aprašymo rasite skaičiuoklę, joje matysite orentacines galutines kainas perkant išsimokėtinai, formuojant užsakymą Jums bus paskaičiuota konkreti grąžinama suma.

Jei neradote tinkamo būdo kaip norėtumėte atsiskaityti už prekes ar iškilo kitų klausimų prašome susisiekti su administracija.