Pristatymo informacija

Prekės iš „Autodiagnostikosiranga.lt“ pristatome tiek Lietuvoje, tiek siunčiame į užsienį.
Visi užsakymai įvykdomi pirmadienį - penktadienį imtinai (jei galime siuntas išsiunčiame ir šeštadienį ir sekmadienį).

Užsakytos ir apmokėtos prekės iki 14:00 valandos yra išsiunčiamos tą pačią darbo dieną.

Prekių pristatymas per Lietuvos paštą - 5.99 €

Pristatyti siuntas Lietuvos Paštas dažniausiai trunka 1 - 3 darbo dienas. Tačiau turėkite omenyje, jog mes negarantuojame, jog paprastu paštu prekė bus pristatyta būtent per 1-3 darbo dienas. Lietuvos Pašto veiklos nuostatuose ir taisyklėse yra paminėta, jog jie gali užtrukti iki 15 darbo dienų iki tol, kol užsakymas gali būti paskelbtas neįgyvendinamu arba siuntinys paskelbtas pamestu. Mes siunčiame paketus prisiimdami atsakomybę, todėl naudojame specialų pakavimą trapiems daiktams gabenti.

Prekių pristatymas per autobusų siuntas - 2.99 €

Siuntų pristatymas per autobusų siuntas dažniausiai trunka 1 darbo dieną, bet jei užsakymas yra įvykdomas kuo ankščiau (t.y. ryte) - siuntą galite gauti tapačią darbo dieną. 

Prekių pristatymas per LP EXPRESS kurjerį - 5.99 €

Siuntų pristatymas per LP EXPRESS kurjerį dažniausiai trunka 1-3 darbo dienas. Kurjeris patogiausiu laiku pristatys siuntą į Jūsų namus.

Prekių pristatymas per LP EXPRESS paštomatus - 2.99 €

Siuntų pristatymas per LP EXPRESS paštomatus į Jūsų miesto paštomatą dažniausiai trunka 1-2 darbo dienas. Paštomatų būvimo vietas savo mieste rasite LP EXPRESS svetainėje.

Prekių pristatymas per OMNIVA paštomatus - 2.99 €

Siuntų pristatymas per OMNIVA paštomatus į Jūsų miesto paštomatą dažniausiai trunka 1-2 darbo dienas. Paštomatų būvimo vietas savo mieste rasite OMNIVA svetainėje.

Prekių pristatymas per Lietuvos paštą į užsienį -  6.29 €

Siuntų pristatymas per Lietuvos paštą į užsienį dažniausiai trunka 3-9 darbo dienos (priklausomai į kurį pasaulio kraštą siunčiama siunta).

 

Svarbu žinoti

Greitam prekių nugabenimui ir išvengiant siuntinio paklydimo prašome nurodyti tikslų ir aiškų adresą. Jeigu siuntinys bus nusiųstas į klaidingą adresą dėl užsakovo kaltės (pavyzdžiui, neaiškiai ar dviprasmiškai perskaitomas skaičius), persiuntimas kainuos papildomų 4,34 €.

Kurjerių paslaugos nevykdomos šeštadieniais, valstybinėmis šventėmis ar bankų atostogų metu. Lietuvos Paštas negabena siuntinių valstybinių švenčių ar bankų atostogų dienomis.

Taigi planuodami siuntimus (pirkimus) atsižvelkite į artėjančias valstybines šventes (nedarbo dienas), savaitgalius ir bankų nedarbo laiką. Siuntinius grupuokite į vieną.