ThinkCar ThinkDiag PRO (FULL) aktyvacija / atnaujinimų pratęsimas

ThinkCar ThinkDiag PRO (FULL) aktyvacija / atnaujinimų pratęsimas

Prekės kodas: DI0205
Sandėlyje: yra
Šią prekę pristatysime per 1-2 d.d.
Kaina: 148.99 € 129.99 €
Kaina su PVM.

* PRO licencija:Kiekis:     - AR -   Į atmintinę Pridėti palyginimui

Oficiali diagnostikos įrangos ThinkCar ThinkDiag PRO versijos aktyvacija arba atnaujinimų pratęsimas.

Licencija aktyvuojama tiek Android tiek iOS vartotojams. 

Su PRO versija atsirakina visos automobilių markės, kodavimo / adaptacijų funkcijos, greitosios servisinės funkcijos.

Aktyvuojame visus THINKDIAG prietaisus, nebūtinai pirktus iš mūsų. Nelegalūs prietaisai (ProMax, DiagZon, PRO 3 ir t.t.) taipogi gali būti aktyvuoti oficialia gamintojo PRO versija, taip turėsite tikrai pačią naujausią duomenų bazę ir nereikės rūpintis jog prietaisas gali būti užblokuotas ar nedirbs su Jūsų automobiliais. 

Ar prietaisas bus užblokuotas po licencijos pabaigos?

Ne. Pasibaigus licencijai galite pratęsti PRO versiją, naudotis BASIC versija nemokamai (prisijungimas tik prie variklių) arba įsygiti kelių markių palaikymą ir taip sutaupyti. 

Ar prietaisui dirbant reikalingas internetas?

Taip. Interneto ryšys naudojamas prisijungti prie sistemos, atnaujinti programinę įrangą ir gauti licencijos informaciją prieš atliekant diagnostiką.

Kodėl kiti pardavėjai parduoda brangiau ir sako jog prietaisai užsiblokuoja, dirba tik "online" rėžimu?

Visi pardavėjai kurie parduoda prietaisus su prierašu ProMax, DiagZon, PRO 3 ir t.t parduoda nelegalią programinę įrangą, duomenys gaunate iš jų sukurtų privačių serverių, kurie nėra taip dažnai atnaujinami. Jau ilgus metus nelegalių prietaisų pardavėjai pardavinėja šias piratines versijas, todėl gamintojas reguodamas į šią situaciją sukūrė PRO versiją, automatiškai nelegalių prietaisų pardavėjai liko nepatenkinti ir skleidžia melagingą informaciją. Rinkitės oficialią programinę įrangą, nes sutaupysite, gausite naujausią duomenų bazę, gausite prietaiso atnaujinimus kas yra taipogi labai svarbu skandžiam darbui su automobilių sistemomis. 

Privaloma nurodyto prietaiso(-ų) serijos numerį(-ius) (SN) formuojant užsakymą (Komentarai). Serijos numerį rasite ant dėžutės arba ant prietaiso.

Aktyvacija gali užtrukti 1-2 dienas.

Rašyti atsiliepimąPastaba: HTML nesiverčia!

Blogas           Geras