THINKCAR PRO universali diagnostikos įranga

THINKCAR PRO universali diagnostikos įranga

Prekės kodas: DI0227
Sandėlyje: sandėlis tuščias
Kaina: 119.99 € 99.99 €
Kaina su PVM.

Priedai:

Kiekis:     - AR -   Į atmintinę Pridėti palyginimui

THINKCAR PRO yra nešiojamas ir ekonomiškas automobilio diagnostikos įrankis, tinkantis individualiems „pasidaryk pats“ naudotojams ir mažoms remonto dirbtuvėms.

Neribota licencija ir atnaujinimai, prisijungimas prie visų automobilio sistemų (variklis, abs, pavarų dėžė, komforto sistemos, oro pagalvės ir t.t.).

Taipogi su įrenginiu gausite net 5 servisines funkcijas 1 metams! Tepalų serviso atstatymą (OIL), vairo kalibracija (SAS), raktų programavimas (IMMO), purkštukų adaptacija/kodavimas (INJECTOR), gazo padėties kalibracija (ETS).

Šis daugiafunkcinis OBDII skaitytuvas gali būti naudojamas visų sistemų diagnostikai atlikti, nuskaito visų automobilio sistemų ECU informaciją, pateikia sistemų versiją, dalies kodus, programinės įrangos versiją ir t.t. Skaitykite klaidų kodus iš visų transporto priemonės elektroninių valdymo sistemų, kad surastumėte problemas ir jas pašalintumėte. Lengvai ištrinkite klaidų kodus po to, kai buvo atliktas tam tikras remontas, ir išjunkite gedimo indikatoriaus lemputę kurią matote skydelyje. Tiesioginiai duomenys (gyvi parametrai) rodo kiekvieną parametro rodmenį. Aktyvuosite tam tikros sistemos testus taip patikrindami ar veikia vienas ar kitas mašinos agregatas. 

Palaikomos kalbos: Anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, italų, portugalų, japonų, rusų.

Įrenginys dirba su Android ir iOS operacinėm sistemom.

 

Komplektacija

1 vnt. x THINKCAR PRO diagnostikos įrenginys
1 vnt. x Vartotojo vadovas;

Garantija 24 mėn.

Rašyti atsiliepimąPastaba: HTML nesiverčia!

Blogas           Geras