Kess V2 chip tuning ir diagnostikos įranga

Kess V2 chip tuning ir diagnostikos įranga

Prekės kodas: DI0052
Sandėlyje: atvyksta
Šią prekę pristatysime per 4-8 d.d.
Kaina: 185.00 €

* KESS V2 versija:Kiekis:     - AR -   Į atmintinę Pridėti palyginimui

KESS v2 CHIP TUNING įranga skirta nuskaityti ir įrašyti informacija (flash, software). Įranga dirba su automobiliais, sunkvežimiais, motociklais ir t.t. per OBD2 jungtį (galima įsigyti papildomai OBD jungties perėjimus). KESS V2 palaiko didelį valdymo blokų kiekį ir yra suderinamas praktiškai su visais automobiliais. Nesudėtingas programos valdymas leis greitai ir sklandžiai atlikti darbus.

Ką reiškia "Normali versija" ir "Aukščiausia versija"?

  • Normali versija

Normali versija tai šiek tiek pigesnio surinkimo KESS V2 versijos analogas. Gali pasitaikyti dažniau jog įranga nenorės veikti su kaikurių transporto priemonių sistemomis. Įranga naudoja TOKENS sistemą, o tai reiškia jog turėsite ribotą skaičių prisijungimų, bet komplekte rasite programą kuri leis atnaujinti prisijungimų skaičių ir vėl galėsite naudotis įranga. Ši versija skirta tiems kurie neturi tokio didelio srauto įvairių automobilių ar kitų tr. priemonių. Šią versija turime vietoje arba užsakoma iš tiekėjo sandėlio (dėl likučio susisiekti).

  • Aukščiausia versija

Aukščiausia versija reiškia jog tai pačio geriausio surinkimo KESS V2 analogas, geriausi naudojami komponentai viduje kurie užtikrina sklandų darbą. Prisijungimų skaičius išsauga, sklandesnis darbas garantuotas. Šis įrenginys taipogi naudoja TOKENS sistemą, bet ant pačio įrenginio rasite mygtuką kuris prisijungimų skaičių ribojimą atnaujina ir taip vėl galėsite naudotis įranga be jokių apribojimų. Ši versija skirta tiems kurie tuo užsiima profesionaliai ir turi kur kas didesnį srautą įvairių automobilių ar kitų tr. priemonių. Ši versija užsakoma iš tiekėjo sandėlio. 

Garantija 12 mėn.

Rašyti atsiliepimąPastaba: HTML nesiverčia!

Blogas           GerasPanašios prekės (1)